راهنمای خرید کابین آسانسور

کابین آسانسور بیمارستانی – ابعاد آسانسور تخت بر بیمارستانی برای بیمار

کابین آسانسور بیمارستانی

انواع کابین آسانسور بیماربر و بیمارستانی

بهتر است پیش از شروع خواندن ایم مقاله درباره انواع آسانسورهایی که می توانید متناسب با نیازتان راه اندازی کنید مقاله ” تفاوت آسانسور هیدرولیکی با آسانسور کششی ” را مطالعه فرمائید تا با دیدی بازتر بتوانید در این باره تصمیم گیری کنید.

در آسانسورهای بیمارستانی برخلاف سایر مدل های کابین آسانسور از کابین های با طول و عرض و ارتفاع بزرگتری نسبت به کابین های آسانسور تجاری و مسکونی استفاده می شود؛ کابین های بیمارستانی مانند کابین های استیل ، تماما از جنس ورق های استیل یا آهنی هستند. این دسته از کابین های آسانسور با توجه به نحوه استفاده ای که از آنها می شود به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

همچنین می توانید مشاهده کنید: عوامل موثر بر قیمت خرید کابین آسانسور

 

کابین آسانسور تخت بر یا بیماربر:

کابین تخت بر که به آن کابین آسانسور برانکاردی هم گفته می شود به منظور حمل و نقل تخت بیماران در طبقات درمانگاه ها، اتاق عمل ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، به همین جهت به کابین آسانسور بیمار بر نیز معروف هستند و کمتر افراد یا پرسنل از آن برای جابجایی خود استفاده می کنند.

کابین آسانسور تختبر بیمارستانی

کابین آسانسور نفربر:

کابین نفربر در درمانگاه ها و بیمارستان ها به منظور جابجایی پرسنل و کارمندان بیمارستان و یا عیادت کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. کابین آسانسور بیمارستانی معمولا کابین هایی با طول زیاد هستند که بتوانند افراد بیشتری را جابجا کنند.

کابین آسانسور برانکاردبر

 

ابعاد کابین آسانسور تختبر و برانکاردبر

با توجه به اینکه عرض تخت بیمارستانی کمی بیشتر از برانکارد بیمارستانی است ابعاد درب کابین آسانسور بیمارستانی و همچنین ابعاد کابین آسانسور متفاوت خواهد شد.

نوع کابین آسانسور ابعاد کابین آسانسور (بر اساس میلیمتر) ابعاد درب آسانسور (بر اساس میلیمتر)
آسانسور حمل تخت بیمارستان 1400 * 2400 1100 * 2100
آسانسور حمل برانکارد بیمارستان 1100 * 2100 900 * 2100
اندازه-کابین-آسانسور-بیمارستانی

ابعاد کابین آسانسور برانکاردی

ایمنی و سرعت آسانسور

در آسانسورهایی که برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد، سرعت نباید بیشتر از 1 متر بر ثانیه باشد زیرا می تواند موجب آسیب به بیمار شود؛ همچنین می بایست در آسانسور بیمارستانی درب ها به آرامی و نرمی باز و بسته شوند تا این امر صدمه ای به بیمار نزند.

 

جهت سفارش کابین آسانسور بیمارستانی با کارشناسان شرکت پرند تماس بگیرید، همچنین درصورتیکه تمایل به خرید کابین آسانسور برای منزل مسکونی یا مجتمع تجاری هستید می توانید به ویترین کابین های آسانسور پرند مراجعه کرده و انواع مدل های کابین ام دی اف استیل یا تمام استیل پرند را مشاهده نمائید.

یک فکر در مورد “کابین آسانسور بیمارستانی – ابعاد آسانسور تخت بر بیمارستانی برای بیمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *